Обладнання Planet. 
IP-відеоспостереження.
Аксесуари

 Planet POE-TESTER

 IEEE 802.3af / at PoE тестер

Специфікація | Інформація для замовлення | PDF файл опису англійською мовою

Огляд

Planet POE-TESTER IEEE 802.3af / at PoE тестер

  Швидкий і простий тест RJ-45 розеткі на наявність живлення POE

   PLANET POE-TESTER - це простий у використанні PoE діагностичний адаптер для мережних інсталяторів  і навіть домашніх користувачів для швидкого виявлення наявності Power over Ethernet на мережах додатків. Він призначений для виявлення, якщо напруга IEEE 802.3af / at PoE проходить через кабель UTP і ідентифікує тип PSE (обладнання джерела живлення) для усунення несправностей.

   Підключіть і побачте покази світлодіодних індикаторів

   Просто підключіть POE-TESTER до виходу PSE або RJ-45, і світлодіодний  індикатор загориться, коли він виявить напругу PoE через кабель UTP і ідентифікує PSE як середній проміжок, кінцевий проміжок або навіть останній 4 парний 60-ватної ultra PoE.

   Визначення режимів PoE PSE

   POE-TESTER забезпечує два світлодіоди для швидкого і легкого розпізнавання режиму PSE. Система Power over Ethernet складається з PSE (енергетичне обладнання) та PD (Powered Device). PSE - це пристрій, який надаватиме енергію в налаштуваннях PoE. Існують два типи PSE, Mode A і Mode B. PSE може бути або режимом A, кінцевим прольотом PoE-перемикача, або режимом B, середнім прольотом PoE-інжектора.

   PD є терміналом з підтримкою PoE, який використовує PSE, і таким чином споживає енергію, таку як IP-камери, VoIP-телефони та точки бездротового доступу та багато іншого.

   Усунення несправностей встановлення PoE

   Незважаючи на те, що PD, які реалізують тільки режим А з кінцевим прольотом або режим В з середнім прольотом, заборонені стандартом IEEE 802.3af /at, все ще є деякі PD, які призначені для роботи тільки з одним із режимів. Таким чином, це призведе до того, що PoE PSE і PD не будуть сумісними між собою в додатках. Наприклад, перемикач PoE, розроблений на кінцевій ділянці, не може працювати на віддаленій точці бездротового доступу лише до середини. Але більшу частину часу інсталятори точно не знають, що таке віддалені пристрої PSE. PLANET POE-TESTER перевіряє ваш кабель UTP для живлення та ідентифікує його джерело, середній проміжок або кінцевий проміжок. Переконайтеся, що в кінці UTP-кабелю існує PoE, а потім наступним кроком є ​​перевірка, чи є PD сумісним з PSE, або це несправний PD.

 Специфікація

Hardware Specifications

Interface 1 x RJ-45 TP connectors
 ■ PoE Power Input (PD)
LED indicators End-span / Pin 1236 (Green)
 ■ The PoE voltage is detected on pair 1,2,3,6
Mid-span / Pin 4578 (Orange)
 ■ The PoE voltage is detected on pair 4,5,7,8
Power input IEEE 802.3at/af compliant with voltage within 40~57V
Dimensions (W x D x H) 23 x 70.1 x 22 mm
Weight 20g
Cabling UTP: Cat. 5 UTP cable or above, 100m maximum

Environments

Temperature -10 ~ 60 degrees C (operating)
Humidity 5 ~ 95% (non-condensing)

Standards Compliance

Standard IEEE 802.3af Power over Ethernet
IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus
Emission CE Compliance

 Інформація для замовлення

Planet POE-TESTER  IEEE 802.3af / at PoE тестер


Copyright © 2020 Vector Kiev. All rights reserved.