Обладнання Planet
Mедиаконвертери
Перемикачі обходу оптичного волокна

 Planet Серія IFB-244

  Індустріальний 2-канальний перемикач оптичного волокна

Специфікація | Інформація для замовлення | PDF файл опису англійською мовою

Огляд

 Planet Серія IFB-244 Індустріальний 2-канальний перемикач оптичного волокна.
   Щоб захистити критичну волоконно-оптичну мережу від відмови системи живлення, серія PLANET IFB-244 є надшвидким автоматичним відновленням для запобігання та підтримки зв'язку мережевого волокна під час втрати живлення.

   Серія IFB-244 -  Індустріальний перемикач оптичного волокна з вбудованим 4-х дуплексними роз'ємами LC або SC, що мають двоканальний двосторонній або 4-канальний симплексний зв'язок з функцією оптичного байпасу. Оптичні порти підтримують 100Gbps / 40Gbps / 10Gbps / 1Gbps / 100Mbps. Він автоматично перемикає трафік оптичної мережі для запобігання збоїв у підключенні під час втрати живлення. Він також дозволяє замінити або видалити комутатор локальної мережі без простою мережі.

   Механізм обходу оптичного волокна

  Серія IFB-244 застосовує технологію волокно-волокно (fiber-to-fiber) для досягнення наднизьких втрат і надшвидкого часу перемикання. Два з оптичних портів використовуються для підключення до двох віддалених волоконних комутаторів, а два інших порти - для підключення до локальних комутаторів. Серія IFB-244 і Ethernet комутатор локальної мережі живляться від одного джерела живлення.

   Коли живлення системи увімкнено, серія IFB-244 працює в режимі Norman mode і пересилає Ethernet пакети між двома віддаленими комутаторами і локальним комутатором.

   Коли відбувається збій живлення, серія IFB-244 працює в режимі обходу, який безпосередньо пересилає Ethernet пакет між двома віддаленими комутаторами і обходить локальний комутатор.

  Після відновлення живлення IFB-244 і локального комутатора мережевий трафік відновлюється між двома віддаленими комутаторами і локальним комутатором.

 Специфікація

Physical Port

 • 2-channel duplex or 4-channel simplex fiber connection with optical bypass function
 • Supports 100Gbps/40Gbps/10Gbps/1Gbps and 100Mbps fiber connections
 • Available in single mode or multimode
 • Available in LC/SC connectors

Optical Fiber Bypass

 • Bypass switch time <8ms
 • Low return loss
 • Throughput not affected and no extra delay
 • Increased reliability on critical network links

Industrial Case and Installation

 • IP30-rated metal housing
 • Redundant dual 9~48V DC or 24V AC power inputs
 • DIN-rail and wall-mount designs
 • 48V~56V DC power with reverse polarity protection
 • Connective removable terminal block 
 • Relay output for power failure warning
 • Supports 6000 VDC Ethernet ESD protection
 • -40 to 75 degrees C operating temperature
 • Free fall, shock-proof and vibration-proof for industries
 • Low power consumption with 0.54W

 Інформація для замовлення

Planet Серія IFB-244-SLC Індустріальний 2-канальний перемикач оптичного волокна – single mode LC
Planet Серія IFB-244-SSC Індустріальний 2-канальний перемикач оптичного волокна – single mode SC
Planet Серія IFB-244-MLC Індустріальний 2-канальний перемикач оптичного волокна – multimode LC
Planet Серія IFB-244-MSC Індустріальний 2-канальний перемикач оптичного волокна – multimode SC


Copyright © 2019 Vector Kiev. All rights reserved.