Обладнання Planet
Аксесуари для комутаторів
SFP / SFP+ трансивери

 Planet QSFP-40G-SR4 / QSFP-40G-LR4

 40GBASE-SR4 / LR4 QSFP+ Оптичний приймач-передавач

Специфікація | Інформація для замовлення | PDF файл опису англійською мовою

Огляд

 40GBASE-SR4 / LR4 QSFP+ Оптичний приймач-передавач


  Серія PLANET QSFP-40G складається з модулів трансиверів Quad Small Form Factor Pluggable (QSFP), які спеціально розроблені для високопродуктивного вбудованого дуплексного каналу передачі даних по одномодовому оптичному волокну. Ці модулі сумісні з QSFP Multisource Agreement (MSA) і Hot Plugable, модулі пропонують простий спосіб встановлення в портах, сумісних з QSFP MSA, в будь-який час без переривання роботи хост-обладнання.

Серія QSFP-40G також підтримує функцію SFP-DDM (Цифровий діагностичний монітор), що значно допомагає адміністратору мережі легко контролювати параметри SFP в реальному часі, такі як оптична вихідна потужність, оптична вхідна потужність, температура, струм лазерного зсуву і напруга живлення
приймача.

  Key Features
• Comply with the IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4/LR4 Ethernet standard
• QSFP+ multi-source agreement (MSA) compliant
• Single LC connector (QSFP-40G-LR4)
• MPO/MTP optical connector (QSFP-40G-SR4)
• Length up to 100m over OM3 fiber and 150m over OM4 fiber (QSFP-40G-SR4)
• Single power supply 3.3V
• Hot pluggable
• Support Digital Diagnostic Monitoring (DDM)
• Plug and Play Installation
• 0 to 60 degrees C operating temperature

 Специфікація

QSFP-40G-SR4

Package QSFP+
PHY Type IEEE 802.3ba 40 Gigabit Ethernet Standard
Fiber Type Multi-mode
Connector MPO/MTP
Wavelength 850nm
Maximum Distance 100m(OM3)/150m (OM4)
Operating Temperature 0~60 degrees C

QSFP-40G-LR4

Package QSFP+
PHY Type IEEE 802.3ba 40 Gigabit Ethernet Standard
Fiber Type Single-mode
Connector LC
Wavelength 1310nm
Maximum Distance 10km
Operating Temperature 0~60 degrees C

 Інформація для замовлення

QSFP-40G-SR4  40GBASE-SR4 QSFP+ Волоконний приймач-передавач  (Multimode, MPO, 850nm, DDM) - 100m 
QSFP-40G-LR4  40GBASE-SR4 QSFP+ Волоконний приймач-передавач  (Single mode, LC, 1310nm, DDM) - 10 км


Copyright © 2020 Vector Kiev. All rights reserved.