Обладнання Planet
LAN комутатори
Layer 3 керовані Ethernet комутатори

 Planet  GS-6320-24UP2T2XV

 Layer 3 керований комутатор з РК-сенсорним екраном: 24 порти 10/100/1000T 802.3bt PoE+, 2 порти 10GBASE-T, 
 2 порти 10G SFP+ та резервовані джерела живлення

Специфікація | Інформація для замовлення | PDF файл опису англійською мовою

Огляд

  Planet  Planet  GS-6320-24UP2T2XV Layer 3 керований комутатор з РК-сенсорним екраном: 24 порти 10/100/1000T 802.3bt PoE+, 2 порти 10GBASE-T, 2 порти 10G SFP+ та резервовані джерела живлення

 Planet  GS-6320-24UP2T2XV Layer 3 керований комутатор з РК-сенсорним екраном: 24 порти 10/100/1000T 802.3bt PoE+, 2 порти 10GBASE-T, 2 порти 10G SFP+ та резервовані джерела живлення

  Потужний Layer 3 керований 802.3bt PoE+ комутатор з передовою
  комутацією L2+/L4 та безпекою


   PLANET GS-6320-24UP2T2XV - це оптимізований за вартістю 1,25 U, Gigabit 802,3bt PoE керований комутатор з РК-сенсорним екраном, який має інтелектуальні функції PLANET PoE для поліпшення доступності критичних бізнес-додатків. Він забезпечує управління двома стеками IPv6 / IPv4 та має  вбудований L2+/ L4  двигун Gigabit комутації разом з 24 портами 10/100/1000BASE-T 802.3bt PoE++, 2 портами 10GBASE-T RJ45 та 2 додатковими портами 10Gigabit SFP +. Маючи загальний бюджет потужності до 600 Вт для різних типів програм PoE, GS-6320-24UP2T2XV забезпечує швидке, безпечне та економічно вигідне мережеве рішення 802.3bt PoE для малого бізнесу та підприємств.

  Рішення IEEE 802,3bt PoE

   GS-6320-24UP2T2XV підтримує стандарт 802.3bt, постачаючи до 95 Вт на порт для підвищення вимог пристроїв. Він може запропонувати більше PoE, для :
 - Швидкістни купольні камери PTZ
 - Будь-які мережеві пристрої, яки потребують більшої потужності PoE
    для нормальної роботи
 - Тонкі клієнти
- Сенсорні ПК AIO (все в одному)
- Віддалені дисплеї та цифрові вивіски.

   Новий кольоровий РК-сенсорний екран

   Унікальний Smart LCD PoE Switch має інтуїтивну сенсорну панель, що полегшує управління Ethernet та управління PoE PD. Це значно сприяє ефективності управління в масштабних мережах, таких як підприємства, готелі, торгові центри, урядові будівлі та інші громадські площі, і має такі спеціальні функції управління та статусу:
 - IP-адреса, конфігурація VLAN та QoS
 - Управління та статус PoE
 - Інформація про управління та статус порту / SFP
 - Усунення несправностей: діагностика кабелю та віддалений IP-пінг
 - Технічне обслуговування: перезавантаження, заводські налаштування
    та збереження конфігурації.


   Високопродуктивий Ethernet 10 Гбіт/с

   GS-6320-24UP2T2XV пропонує високу продуктивність передачі пакетів та велику швидкость без ризику втрати пакетів. Висока пропускна здатність пристрою робить його ідеальним для більшості гігабіт середовищ. З продуктивнісью 20 Гбіт/с 10 гігабіт порту, GS-6320-24UP2T2XV може обробляти надзвичайно великі обсяги передачі даних у захищеній топології, що зв'язується з хмарними обчисленнями центрів обробки даних, магістральними мережами підприємств, мережами кампуса та інфраструктурою оператора.

  Зручні та Smart ONVIF пристрої з функцією виявлення

   PLANET нещодавно розробив дивовижну функцію - підтримку ONVIF - спеціально розроблену для співпраці з відео IP спостереженням. Від графічного інтерфейсу GS-6320-24UP2T2XV клієнтам потрібен лише один клік для пошуку та показу всіх пристроїв ONVIF через мережевий додаток. Крім того, клієнти можуть завантажувати зображення підлоги на комутатор, і це дозволяє розгорнути будь-які пристрої спостереження для легшого огляду та планування. Крім того, клієнти можуть отримати інформацію про спостереження в режимі реального часу та стан онлайн / офлайн, а також дозволяє PoE перезавантажити контроль з GUI. 

   Вбудовані унікальні функції для керування пристроями з PoE живленням

   Будучи керованими PoE комутаторами для мереж спостереження, бездротових або VoIP, GS-6320-24UP2T2XV має такі спеціальні функції управління PoE:

 - PD перевірка в реальному часі
 - План вікористаня енергії
 - Розклад PoE
 - Моніторинг використання PoE.

   Інтелектуальна перевірка підключеного пристрою в реальному часі.

   GS-6320-24UP2T2XV можна налаштувати для моніторингу стану підключеного PD (пристрою живлення ) у режимі реального часу за допомогою дії ping. Як тільки PD перестане працювати і реагувати, GS-6320-24UP2T2XV відновить живлення порту PoE і поверне PD до роботи. Це значно підвищить надійність мережі через порт PoE, скидання джерела живлення PD та зменшення навантаження для адміністратора.

   План вікористаня енергії

   GS-6320-24UP2T2XV дозволяє кожній із підключених PoE IP-камер або PoE бездротових точок доступу перезавантажуватися у визначений час щотижня. Таким чином, вони зменшать ймовірність аварії IP камери або AP внаслідок переповнення буфера

   Графік PoE для енергозбереження

   За тенденцією енергозбереження у всьому світі та сприяючи захисту навколишнього середовища, GS-6320-24UP2T2XV може ефективно контролювати джерело живлення, окрім здатності надавати потужність. Функція "графік PoE" допоможе вам увімкнути або вимкнути подачу живлення PoE для кожного порту PoE протягом визначених часових інтервалів, і це потужна функція, яка допомагає малим і середнім підприємствам або підприємствам економити енергію та гроші. Це також підвищує безпеку за рахунок вимкнення PD, які не повинні використовуватись у неробочий час.

   Моніторинг використання PoE

   За допомогою діаграми споживання енергії в інтерфейсі веб-управління GS-6320-24UP2T2XV дозволяє адміністратору в режимі реального часу контролювати стан використання енергії підключених PD. Таким чином, це значно підвищує ефективність управління об'єктами.

   Економічний 10Gbps Uplink

   10G Ethernet - це великий стрибок в еволюції Ethernet. Два слота 10G SFP+ GS-6320-24UP2T2XV підтримують двошвидкісну 10GBASE-SR/LR або 1000BASE-SX/LX, тобто адміністратор може гнучко вибирати відповідний трансивер SFP/SFP+ відповідно до відстані передачі або швидкості передачі необхідний для ефективного розширення мережі. Вони підтримують мережу SMB для досягнення максимальної продуктивності 10Gbps економічно ефективним способом, оскільки інтерфейс 10GbE зазвичай може бути доступний в комутаторі 3 рівня, але комутатор рівня 3 може бути занадто дорогим для SMB.

   Резервоване джерело живлення змінного та постійного струму для забезпечення безперервної роботи

   GS-6320-24UP2T2XV обладнан одним блоком живлення змінного струму від 100 до 240 В та одним блоком живлення напругою 36 ~ 60 В постійного струму, щоб забезпечити вдосконалене надійне та масштабоване резервоване джерело живлення. Система безперервної енергетики спеціально розроблена для задоволення потреб високотехнологічних споруд, що вимагають найвищої цілісності електроенергії. Завдяки напрузі живлення 36 ~ 60В постійного струму, GS-6320-24UP2T2XV здатний діяти як телекомунікаційний пристрій, який може бути розташований в кімнаті керування.

  Екологічний вентиляторний дизайн для безшумної роботи

    GS-6320-24UP2T2XV має 19-дюймовий металевий корпус, низький рівень шуму та ефективну вентиляційну систему. Він підтримує інтелектуальну вентиляторну технологію, яка автоматично контролює швидкість вбудованого вентилятора, щоб зменшити шум і підтримувати температуру комутатора PoE для досягнення оптимальної потужності на виході. GS-6320-24UP2T2XV здатний надійно та стабільно працювати в будь-яких умовах, не впливаючи на його продуктивність.

  Повна підтримка IPv6

   Підтримуючи подвійний стек IPv6 / IPv4 та безліч функцій управління з легкими та зручними інтерфейсами, GS-6320-24UP2T2XV є найкращим вибором для IP-спостереження, VoIP та постачальників послуг бездротового зв'язку для розгортання мережі IPv6. Це також допомагає малим і середнім підприємствам перейти в епоху IPv6 з найменшими інвестиціями, не потрібно замінювати мережеві засоби, тоді як провайдери будують крайову мережу IPv6 FTTx.

   Маршрутизація IPv4 та IPv6 VLAN для безпечного та гнучкого управління

   Щоб допомогти клієнтам залишатися на вершині свого бізнесу, GS-6320-24UP2T2XV не тільки забезпечує надзвичайно високу продуктивність передачі та відмінні Layer 2 технології, але й пропонує функцію маршрутизації IPv4 / IPv6 VLAN, яка дозволяє перетинати різні VLAN та різні IP адреси з метою створення високо-безпечного, гнучкого управління та більш простого застосування мережі.

  Layer 2 особливості

   GS-6320-24UP2T2XV можна запрограмувати для розширених функцій управління комутаторами, таких як dynamic port link aggregation, Q-in-Q VLAN, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP), Layer 2/4 QoS, bandwidth control та IGMP/MLD snooping . GS-6320-24UP2T2XV дозволяє працювати високошвидкісной магістралі, що поєднує декілька портів. Вона складається з максимум 14 груп магістралей з 4 портами для кожної групи, а також підтримує зрив з'єднання (connection fail-over).

   Потужна безпека

  GS-6320-24UP2T2XV пропонує комплексний список контролю доступу Layer 2 та Layer 4 (access control list  - ACL) для забезпечення безпеки до краю. Його можна використовувати для обмеження доступу до мережі, відмовляючи пакетам на основі IP-адреси джерела та призначення, номера порту TCP / UDP або визначених типових мережевих додатків. Його механізм захисту також включає аутентифікацію користувачів та пристроїв на основі порту 802.1x та на основі MAC. Завдяки функції приватній VLAN (private VLAN), зв’язок між крайовими портами може бути запобіжений для забезпечення конфіденційності користувача.

   Відмінний і безпечний контроль трафіку

   GS-6320-24UP2T2XV також забезпечує функції DHCP Snooping, IP Source Guard та Dynamic ARP Inspection для запобігання прослуховування IP-адреси від атаки та відкидання пакетів ARP з недійсною MAC-адресою. Тепер адміністратор мережі може створювати високозахищені корпоративні мережі із значно меншими витратами часу та зусиль, ніж раніше.

   Зручне управління безпекою

   Для ефективного управління GS-6320-24UP2T2XV оснащений консольними, веб-і SNMP-інтерфейсами управління. Завдяки вбудованому веб-інтерфейсу управління, GS-6320-24UP2T2XV пропонує просту у використанні платформу незалежного управління та конфігурації. GS-6320-24UP2T2XV підтримує SNMP, із ним можна керувати через будь-яке програмне забезпечення для управління на основі стандартного протоколу SNMP v1 або v2. Щоб скоротити час на вивчення продукту, GS-6320-24UP2T2XV пропонує Cisco команди як через Telnet або консольний порт, і клієнту не потрібно вивчати нові команди для цих комутаторів. Крім того, GS-6320-24UP2T2XV пропонує віддалено захищене управління, підтримуючи з'єднання SSH, SSL та SNMP v3, де вміст пакету може бути зашифрований під час кожного сеансу.

   Інтелектуальний механізм діагностики SFP / SFP+

   GS-6320-24UP2T2XV підтримує функцію SFP-DDM (Digital Diagnostic Monitor), яка значно допомагає мережевому адміністратору легко контролювати параметри трансиверів SFP та SFP+ в реальному часі, такі як оптична вихідна потужність, оптична вхідна потужність, температура, струм зміщення лазеру і напруга трансивера.

 Специфікація

Hardware Specifications

Copper Ports 24 10/100/1000BASE-T RJ45 auto-MDI/MDI-X ports
2 10GBASE-T RJ45 ports auto negotiation (Port-25 to Port-26), supports 10G/5G/2.5G/1G/100Mbps data rate
SFP+ Slots 2 10GBASE-SR/LR SFP+ interfaces (Port-27 to Port-28)
Compatible with 1000BASE-SX/LX/BX SFP transceiver
Console 1 x RS232-to-RJ45 serial port (115200, 8, N, 1)
Switch Architecture Store-and-Forward
Switch Fabric 128Gbps/non-blocking
Throughput 95.23Mpps@64Bytes
Address Table 16K entries, automatic source address learning and aging
Shared Data Buffer 32M bits
Flow Control IEEE 802.3x pause frame for full duplex
Back pressure for half duplex
RING Support ERPS, complies with ITU-T G.8032
Recovery time < 50ms
Jumbo Frame 10K bytes
Reset Button < 5 sec: System reboot
> 5 sec: Factory default
Dimensions (W x D x H) 440x300x56mm, 1.25U height
Weight 5478g
LED System:
 SYS (Green)
 AC (Green)
 DC (Green)
 Ring (Green)
 Fan1/2/3 Alert (Red)
 PoE PWR Alert (Red)
PoE Ethernet Interfaces (Port-1 to Port-24):
 af/at PoE (Orange)
 bt PoE/UPOE (Green)
Ethernet Interfaces (Port-1 to Port-24):
 1000 LNK/ACT (Green), 10/100 LNK/ACT (Orange)
1/10G SFP+ Interfaces (Port-27 to Port-28):
 1G (Green), 10G (Orange)
Power Consumption Max. 740 watts/ 2538.94 BTU
Power Requirements – AC AC 100~240V, 50/60Hz, 8A
Power Requirements – DC DC 36~60V, 2A
ESD Protection 6KV DC
Fan 3 smart fans
Network Cables 10G/5G/2.5G/1G/100M BASE-T:
- 10G – Cat 6A/7
- 5G – Cat 6/6A/7
- 1G/2.5G – Cat 5e/6/6A/7
- 100M – Cat 5/5e/6/6A/7
- Cat 5/5e/6/6A/7 UTP cable (maximum 100 meters)
10GBASE-LR/SR/BX:
- 50/125μm or 62.5/125μm multi-mode fiber optic cable, up to 300m
- 9/125μm single-mode fiber optic cable, up to 60km

Power over Ethernet

PoE Standard 802.3bt PoE++ PSE
Backward compatible with IEEE 802.3af/802.3at PoE PSE
PoE Power Supply Type ■ 802.3bt
■ UPoE
■ End-span
■ Mid-span
■ Force
PoE Power Output Per port 52V DC
- 802.3bt Type-4 mode, Port-1 to Port-8: maximum 90 watts
- 802.3bt Type-3 mode, Port-9 to Port-24: maximum 60 watts
- UPoE mode, Port-1 to Port-8: maximum 95 watts
- UPoE-mode, Port-9 to Port-24: maximum 72 watts
- End-span mode: maximum 36 watts
- Mid-span mode: maximum 36 watts
- Force mode: maximum 60 watts
Power Pin Assignment ■ 802.3bt: 1/2(-), 3/6(+), 4/5(+), 7/8(-)
■ UPoE: 1/2(-), 3/6(+), 4/5(+), 7/8(-)
■ End-span: 1/2(-), 3/6(+)
■ Mid-span: 4/5(+), 7/8(-)
PoE Power Budget 600 watts (max.)
PoE Ability PD @ 7 watts 24 units
PoE Ability PD @ 15 watts 20 units
PoE Ability PD @ 30 watts 10 units

Layer 2 Management Functions

Port Configuration Port disable/enable
Auto-negotiation 10/100/1000Mbps full and half duplex mode selection
Flow control disable/enable
Port Status Display each port’s speed duplex mode, link status, flow control status,
auto-negotiation status, trunk status
Port Mirroring TX/RX/Both
Many-to-1 monitor
VLAN 802.1Q tagged VLAN
Q-in-Q tunneling
Private VLAN Edge (PVE)
MAC-based VLAN
Protocol-based VLAN
Voice VLAN
MVR (Multicast VLAN registration)
Up to 255 VLAN groups, out of 4095 VLAN IDs
802.1Q tagged VLAN
Q-in-Q tunneling
Private VLAN Edge (PVE)
MAC-based VLAN
Protocol-based VLAN
Voice VLAN
MVR (Multicast VLAN registration)
Up to 255 VLAN groups, out of 4095 VLAN IDs
Link Aggregation IEEE 802.3ad LACP/static trunk
26 trunk groups with 4 ports per trunk
Spanning Tree Protocol IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol (STP)
IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)
IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP)
QoS Traffic classification based, strict priority and WRR
8-level priority for switching:
- Port number
- 802.1p priority
- 802.1Q VLAN tag
- DSCP/ToS field in IP packet
IGMP Snooping IPv4 IGMP (v1/v2/v3) snooping, up to 255 multicast groups
IPv44 IGMP querier mode support
MLD Snooping IPv6 MLD (v1/v2) snooping, up to 255 multicast groups
IPv6 MLD querier mode support
Access Control List IP-based ACL/MAC-based ACL
Up to 256 entries
Bandwidth Control Per port bandwidth control
Ingress: 100Kbps~1000Mbps
Egress: 100Kbps~1000Mbps

Layer 3 Functions

IP Interfaces Max. 128 VLAN interfaces
Routing Table Max. 128 routing entries
Routing Protocols IPv4 OSPFv2
IPv4 hardware static routing
IPv6 hardware static routing

Management

Basic Management Interfaces Console; Telnet; Web browser; SNMP v1, v2c
Secure Management Interfaces SSHv1/SSHv2, TLS, SSL, SNMP v3
SNMP MIBs RFC 1213 MIB-II
RFC 1493 Bridge MIB
RFC 1643 Ethernet MIB
RFC 2863 Interface MIB
RFC 2665 Ether-Like MIB
RFC 2819 RMON MIB (Groups 1, 2, 3 and 9)
RFC 2737 Entity MIB
RFC 2618 RADIUS Client MIB
RFC 2863 IF-MIB
RFC 2933 IGMP-STD-MIB
RFC 3411 SNMP-Frameworks-MIB
RFC 4292 IP Forward MIB
RFC 4293 IP MIB
RFC 4836 MAU-MIB
IEEE 802.1X PAE
LLDP
MAU-MIB

Standards Conformance

Regulatory Compliance FCC Part 15 Class A, CE
Standards Compliance IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX/100BASE-FX
IEEE 802.3z Gigabit SX/LX
IEEE 802.3ab Gigabit 1000T
IEEE 802.3ae 10Gb/s Ethernet
IEEE 802.3x flow control and back pressure
IEEE 802.3ad port trunk with LACP
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p Class of Service
IEEE 802.1Q VLAN tagging
IEEE 802.1x Port Authentication Network Control
IEEE 802.1ab LLDP
IEEE 802.3af Power over Ethernet
IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus
IEEE 802.3bt PoE++
RFC 768 UDP
RFC 793 TFTP
RFC 791 IP
RFC 792 ICMP
RFC 2068 HTTP
RFC 1112 IGMP v1
RFC 2236 IGMP v2
RFC 3376 IGMP v3
RFC 2710 MLD v1
FRC 3810 MLD v2
RFC 2328 OSPF v2
ITU G.8032 ERPS Ring
ITU-T G.8032 ERPS Ring

Environment

Operating Temperature: 0 ~ 50 degrees C
Relative Humidity: 5 ~ 95% (non-condensing)
Storage Temperature: -10 ~ 70 degrees C
Relative Humidity: 5 ~ 95% (non-condensing)

 Інформація для замовлення

Planet  GS-6320-24UP2T2XV  Layer 3 керований комутатор з РК-сенсорним екраном: 24 порти 10/100/1000T 802.3bt PoE+, 
 2 порти 10GBASE-T, 2 порти 10G SFP+ та резервовані джерела живлення


Copyright © 2019 Vector Kiev. All rights reserved.